О кухнях

Як вибрати кухню на замовлення?


Якщо ви затіяли ремонт на кухні, то обов’язково перед вами постане завдання вибору кухонного гарнітуру. Ваша фантазія дозволить змоделювати будь-який варіант, але при цьому призведе до виникнення великої кількості питань. Ви неодмінно задасте питанням: чим мебель на заказ краще стандартної. Ми постараємося розглянути всі нюанси і дати слушні поради щодо вибору кухни на заказ.

При покупці меблів на замовлення, на що потрібно звернути увагу?
Ваша кухня повинна бути практична і красива. Зовнішній вигляд може значно відрізнятися і безпосередньо залежить від ваших смаків і запитів. Тут ви можете самі придумати її дизайн або звернутися за допомогою до професіоналів.
Але яка б зовні не була приваблива кухня, все ж головне її функції і зручність в процесі побуту. Спочатку краще продумати, яка у вас буде кухня. Де будуть знаходитися ніші, ящики, техніка. А потім вже підводити до неї всі необхідні комунікації. Якщо приміщення невелике, то пам’ятайте, що кухня повинна вмішати всю вашу начиння, всередині шаф можна пустити повітродуви і повісити лічильники, а вертикальні лінії візуально збільшують простір.


Ваше переміщення по кухні має здійснюватися в трикутнику. Вся ваша техніка повинна бути розташована, таким чином, щоб легко могли її використовувати. Краще заздалегідь моделюючи свою кухню розташувати вашу соковижималку, тостер, мікрохвильовку. Якщо ви визначилися з розмірами кухонного гарнітуру, то переходите до вибору матеріалів.

Хто робив меблі на замовлення, то скаже вам, що варіанти два: натуральні матеріали або штучні. Дерево і скло – надають кухні більш дорогий вигляд і підкреслюють статусність виробів. Але вони вимагають більш ретельного догляду і також більш довговічні. Непоганим варіантом буде кухня виконана з МДФ. Матеріал має більш низьку ціну, але виконаний в різних колірних рішеннях.
При виборі стільниці, також слід пам’ятати, що вона може бути виконана з натурального або штучного каменю, або ламінованого ДСП. Кожен вибирає на свій смак і на свої фінансові можливості.

Якщо ви вибрали розміри кухні, вирішили, де буде вона розміщуватись, що у вас у ній буде розташоване, то потрібно переходити до вибору розмірів ящиків. Дуже важливо дотримуватися пропорції. Найбільш прийнятні для ока розміри ящиків 15 см (30, 45 і так далі). Також зверніть увагу на відстань при відкритті ящиків, до предметів гарнітура.
Вибираючи колір гарнітуру, ви можете покладатися на свою фантазію. Але пам’ятайте, що верхні ящики краще робити світліші, або в тон нижніх ящиків. Більш інтенсивний або темний колір верхніх ящиків візуально обтяжить конструкцію.

Зверніть увагу на механізми, які встановлюють – доводчики, пуш-апи, вибір ручок. Кожна деталь може сприяти дискомфорту, тому краще уважно підійти до вибору кожної деталі.
Світло на кухні має бути теплим, воно додасть більш апетитний вигляд їжі, яку ви будите готувати. Змішувач і чаша раковини повинні бути підібрані з тим розрахунком, що вам потрібно буде наповнювати вази, каструлі водою.
Що дешевше кухня на замовлення або готова?
Однозначну відповідь – на жаль, вам не дасть ніхто. Якщо ваша кухня стандартна, то можна придбати готовий виріб, а якщо ні – то звичайно вам підійде тільки кухня, зроблена на замовлення. Перевагами кухні на замовлення буде – дизайн, розроблений за вашими уподобаннями, максимальна можливість використовувати простір, функціональність. Недоліками – витрачений час від замовлення до виготовлення вашої кухні. Вирішіть самі, який варіант походить вам більше.
Made on
Tilda