О кухнях

Кухні на замовлення: що потрібно враховувати при створенні проєкту?

Плануючи ремонт на кухні, слід особливу увагу приділити підбору меблів. Від того, наскільки ергономічним і естетичним буде гарнітур, залежить комфорт господині, а значить, і її настрій. Знайти ідеальний готовий комплект досить складно, та і чи варто мучитися, якщо компанія LECONFORT.FACTORY готова втілити в реальність будь-яку вашу мрію. Замовити кухню за індивідуальним проєктом можна у будь-який зручний момент. Майстри безкоштовно заміряють об'єкт і дають гарантію на виготовлену продукцію.
Різновиди конфігурацій кухонь
Усі існуючі варіанти планування кухонь можна поділити на дві великі групи:
  • Прямі. Елементи гарнітура, у тому числі мийка і плита, розташовуються в один ряд. Така конфігурація найчастіше використовується в маленьких кухнях, де необхідно економити простір. Стандартна ширина стільниці - 60 см.
  • Кутові. Частини комплекту розміщуються уздовж суміжних стін приміщення. Завдяки цьому можна не тільки збільшити площу робочої поверхні, але й оригінально зонувати кімнату. Бічна стільниця може бути вужча за основну - 40-50 см.
Важливо пам'ятати про правило трикутника, яке робить кухонний простір більш практичним та зручним. Кухонні прилади (плиту, холодильник, мийку) слід розташовувати на відстані не більше 1,5 метра один від одного.
Створюючи кухні на замовлення, дизайнери LECONFORT.FACTORY враховують побажання клієнта й актуальні тренди. Щоб візуалізувати ідею, виконується 3D-проєкт.
Особливості конструкції тумб і шаф
Тумби рекомендовано накривати суцільною стільницею, щоб уникнути потрапляння сміття і вологи у щілини. Якщо зробити це неможливо, з'єднання зміцнюють спеціальними заглушками і планками. Фурнітура, яка використовується для кухні на замовлення Київ, повинна бути якісною і довговічною, щоб дверцята відкривалися легко та без стороннього звуку.
Оптимальна висота навісних шафок - від 60 до 72 см, відстань від стільниці до шафи - 60 см, глибина - 28-30 см. Однак перевага виготовлення кухні на замовлення полягає в тому, що розмір тумб і шафок можна варіювати, створюючи унікальний гарнітур для власних потреб.
Доповнення стандартного проєкту кухні
Шафки, полички та обладнання - далеко не всі елементи, з яких може складатися кухонний гарнітур. Індивідуальний проєкт нерідко доповнюють барною стійкою, оригінальними перегородками, підставками для кімнатних рослин.
Кухні на замовлення Київ у виконанні LECONFORT.FACTORY - це бездоганна якість меблів і суворе дотримання обумовлених термінів виготовлення.
Made on
Tilda