О кухнях

Ви плануєте замовити кухню?

Ви плануєте замовити кухню?
Про що важливо подумати заздалегідь? Поради від дизайнера для економії бюджету.
1. Краще замовити кухню у виробника. Так Ви зможете значно заощадити свій бюджет, по - скільки не будете переплачувати посередникам.
2. Якщо кухня невелика - вибирайте прості фасади світлих кольорів. Темні відтінки кухонного гарнітура значно зменшують розміри кімнати. Замовити кухню краще в білому глянцевому покритті. Це самий практичний колір - глянець простий в догляді, на білому - не видно бруду і відбитків.
3. Верхні ящики робимо з відкриттям збоку - петлі з дотягувачами вийдуть недорого, а ось підйомники (АВЕНТОС і газліфти) коштують значно дорожче. Нижні ящики - практичніше і зручніше робити висувними, але знову ж таки, якщо бюджет обмежений - вибирайте дверцята на петлях.
4. Подумайте, як будуть відкриватися двері Вашого холодильника. Зручніше відкриття від робочої зони. Дверцята легко перевісити, подумайте про це заздалегідь і обговоріть це з фірмою, у якій будете замовляти кухню.
5. При виборі робочої поверхні для кухні на замовлення зверніть свою увагу на стільниці на основі ДСП, вони значно дешевше кам'яних або стільниць з масиву і мають велику кольорову палітру (дерев'яні, однотонні, кам'яні та ін.)
6. Замовити кухню і заощадити допоможе така дрібниця, як відсутність накладних ручок на фасадах. Верхній ярус можна зробити з напуском (коли фасад як би звисає трохи нижче корпусу). А нижній ряд з фрезерованою ручкою - профілем.
7. Майже всі виробники кухонь на замовлення використовують ЛДСП для корпусу. Тут економити краще не на товщині ДСП (вибираємо стандартну товщину 16-18мм), а на виробнику (вітчизняні - більш доступні по бюджету, імпортні - дорожчі) відмінності між ними незначні.
8. Замовити кухню під стелю, з високими верхніми ящиками (900- 1100мм) - хороший варіант для невеликих приміщень, але шафи в стандартних розмірах (720 мм) обійдуться дешевше.
9. Також для економії можна відмовитися від підвісних тумб - або нехай вони будуть тільки на одній стіні, а на інший зробити полиці відкритого типу.
10. Проекспериментуйте з текстурами і кольорами. При поєднанні бюджетних матеріалів з більш дорогими може вийти цікавий і незвичайний варіант. Наприклад, фасади нижнього ряду можна замовити однотонний (МДФ фарбований або в плівці ПВХ), а верхній ярус - більш економний, але не менш ефектний, ЛДСП під дерево. Хороший лайфхак як замовити кухню - бюджетну, але сучасно і не нудну.
Made on
Tilda