LECONFORT.FACTORY

Кухня Венеция

Корпус:  ДСП EGGER W908 SM 18мм, белый.

Фасады: крашенный 19 мм. МДФ (RAL 9010 матовый ) с индивидуальной фрезеровкой с художественным нанесением  патины под золото.

Витрины:  Витраж с золотыми декоративными перегородками.

Столешница Luxeform W82 1U Мрамор нереида 38мм.

Фурнитура: HAFELE с доводчиками.

Ручки: заказчика

Очередной выполненный проект в стиле «Классика». 

Кухня выполнена  в молочных  тонах, которые  зрительно увеличивают пространство и делают внешний вид интерьера более благородным и стильным. Ярким  акцентом в этом изделии стало золото. Патина на фасадах, декоративные элементы и накладки, ручки, витрины, предметы интерьера в золотых тонах  подчеркнули индивидуальность и роскошь этого кухонного гарнитура. А фрезерованные фасады, резные элементы, балюстрады, пилястры, балясины создают настроение всему гарнитуру.

Відповіді на питання, що часто ставляться:

🤔 Як вибрати та замовити Кухня Венеция?
Фахівці нашої меблевої фабрики з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші та найнадійніші варіанти 📞 095-583-18-18, ми з радістю Вам допоможемо.
🧐 Чому варто замовити Кухня Венеция на сайті меблевої фабрики Leconfort?
Причини, з яких варто замовити у нас:
  • найвища якість меблів
  • індивідуальний підхід
  • найкращі ціни
  • професійне складання
🚚 Ваша меблева фабрика здійснюєте доставку товарів з розділу Кухня Венеция до інших міст Київської області?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території Києва та області та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста чи населеного пункту. Також є можливість самовивезення у місті Київ. Якщо залишилися питання, дзвоніть нам 📞 095-583-18-18.
🎓 Чому Кухня Венеция це - 100% якісні та надійні меблі?
При виробництві меблів використовуються тільки високоякісні матеріали, сучасне обладнання, а також досвід наших майстрів дозволяє втілити в реальність навіть найскладніші проекти.